18 بهمن

بهره برداری از سه طرح تولیدی و عمرانی در مراغه

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و در هفتمین روز از این ایام، 2 طرح تولیدی و خدماتی در زمینه محصولات کشاورزی و یک طرح عمران روستایی در مراغه به بهره برداری رسید.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، بخشدار مرکزی مراغه در مراسم بهره برداری از این طرخ آیین با اشاره به لزوم اجرای این طرح گفت: این طرح با 14 میلیارد و 920 میلیون ریال در مدت یک سال و با مشارکت مردمی، دهیاری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اجرا شده است.

حسین گل محمدی افزود: در این طرح 6 هزار و 480 متر مربع از اراضی و املاک در مسیر این جاده با مشارکت مردمی به ارزش 9 میلیارد و 720 میلیون ریال تملک شده است.


وی ادامه داد: برای زیرسازی و شن ریزی این طرح یک میلیارد ریال، اجرای کانیو و آبرو 700 میلیون ریال و آسفالت ریزی 1.1 میلیارد ریال هزینه شده است.


وی اضافه کرد: دهیاری این روستا در اجرای این طرح چهار میلیارد و 300 میلیون ریال و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز با مشارکت در تامین قیر رایگان به ارزش 900 میلیون ریال مشارکت داشته اند.

مدیر جهاد کشاورزی مراغه نیز در مراسم بهره برداری از 2 واحد سردخانه و بسته بندی سیب در مراغه گفت: این واحدها با سرمایه گذاری 90 میلیارد ریالی احداث شده است.

محمد نریمانی افزود: سردخانه و واحد بسته بندی سیب پورستاری در زمینی به مساحت هشت هزار متر مربع و زیربنای پنج هزار متر مربع با 50 میلیارد ریال هزینه (40 میلیارد ریال آورده شخصی و 10 میلیارد ریال تسهیلات بانکی) احداث شده است.


مراغه از دو بخش مرکزی و سراجو تشکیل شده و دارای 173 روستا شامل 74 روستا در بخش مرکزی و 99 روستا در بخش سراجو است.


شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

1396/11/18 به اشتراک گذاشته در تاریخ

نظرات

افزودن نظر

حداکثر 1000 حرف

لطفا عبارت را در کادر زیر وارد نماییدارسال نظر